Czy stosujesz w swojej firmie kartę podarunkową

 

Pierwszy raz słyszysz taki termin jak karta podarunkowa? Jeżeli tak, to chodzi nam o karty podarunkowe, na wzór tych,  które zamówimy na spartavity.pl/karty-podarunkowe/ , jednego z liderów w tej branży. Jeśli zapoznałeś się już z wyglądem takiej karty, zapraszamy do kontynuowania artykułu. Dzięki nam dowiesz się dlaczego warto stosować karty podarunkowe.

 

 

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta, bowiem przynoszą one Twojej firmie wiele korzyści finansowych. Zadowolony klient to lojalny klient. Z całą pewnością warto nagradzać klienta, który robi dość częste zakupy w naszym sklepie, czy też korzysta regularnie z naszych usług. Co równie ważne, niezależnie od tego czy jesteś właścicielem sklepu jubilerskiego, czy też prowadzisz warsztat samochodowy, albo też sklep z rtv i agd, w każdym z tych przypadków, a można je mnożyć bez większego problemu możesz zastosować kartę podarunkową.

 

Kobieta na zakupach z kartą podarunkową w garażu.
Kobieta na zakupach z kartą podarunkową.

 

Jeżeli nie masz doświadczenia by wprowadzić taką kartę, nic się nie martw! Z pomocą przychodzą nam firmy, które specjalizują się we wprowadzaniu takich kart do firm w różnych branżach! Warto zgłosić się o pomoc do jednej z nich! Jeśli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, być może plusy jakie za chwilę przedstawimy, przekonają Cię bardziej! Karta podarunkowa to kilka plusów, ich wspólnym mianownikiem jest wzrost przychodów dla firmy! Dzieje się tak z kilku powodów, gdy klient dostaje taką kartę, jest ucieszony i chętny by wydać trochę pieniędzy.

 

 

Najpierw zrealizuje kwotę z karty, a później przeważnie stwierdza, że skoro udało mu się zaoszczędzić, to może wydać parę złotych ze swojej kieszeni. Można też tutaj zastosować taki myk, że aby zrealizować rabat dostępny na karcie, trzeba najpierw zrobić zakupy za minimalną kwotę! Istnieje też typ kart, na których klient ma nabite pieniądze w postaci wirtualnej, a jeśli nie wykorzysta ich w terminie, pieniądze firma ma prawo rozliczyć jako przychód!